برنامه نویسی CNC

در سال های اخیر به دلیل استفاده از ماشین آلات مختلف استفاده از قطعات صنعتی مختلفی را در پی داشته است .پس به همین دلیل لزوم تولید قطعات صنعتی و فلزی در شرکت ها افزایش یافته است .

بسیاری از پروژه های صنعتی نیاز به برنامه نویسی CNC دارند و قسمتی از طراحی ساخت قطعات صنعتی و فلزی نیز شامل برنامه نویسی CNC می باشد.

CNC  فرم کوتاه شده عبارت Computer Numerical Control و به معنی کنترل عددی رایانه‌ای می‌باشد.  این  برد ها شامل یک مینی کامپیوتر یا میکرو کامپیوتر می‌باشد که به عنوان واحد کنترل کننده دستگاه عمل می کند و تا حد ممکن مدار های سخت افزار اضافی در واحد کنترل را حذف می کند. مینی کامپیوتر ها  وظیفه ارسال برنامه‌های طراحی شده توسط زبان های برنامه نویسی صنعتی کلیه اعمال تجهیزات  سخت افزاری و مکانیکال را به عهده دارد .این کامپیوتر طراحی شده است تا برنامه های  لازم جهت برش و یا حک فلزات و غیر فلزات را بر عهده دارد.

 برنامه نویسی و اجرای پروژه CNCتوسط شرکت آریا فناوران آرتا بینش

با توجه به لزوم تولید قطعات صنعتی و فلزی و پیچیدگی فرم این قطعات نیاز به دانش برنامه نویسی CNC روز به روز افزایش پیدا می کند به همین دلیل شرکت دانش بینان آریا فناوران آرتا بینش امادگی خو را جهت برنامه نویسی CNC  اعلام می کند .

سفارش پروژه برنامه نویسی CNC به شرکت دانش بنیان آریا فناوران آرتا بینش

حال شما به هر دلیلی  تصمیم دارید که برنامه نویسی CNC خود را به شرکت آریا فناوران آرتا بینش بسپرید ابتدا باید خواسته خود را با تمام جزئیات از جمله ورودی ها،خروجی ها، آلیاژ مورد نظر و جزئیات برش و… را کتبا اعلام کنید و برای نگارش آن نیز می توانید از متخصصان ما کمک بگیرید .

نگران نباشید ! شرکت آریا فناوران آرتا بینش از ابتدا تا انتها در کنار شماست و شرکت قادر است تا پس از بررسی درخواست شما در صورت امکان هزینه اجرای کار را اعلام نموده و بلافاصله پس از عقد قرارداد اقدام به اجرای پروژه با دقت و کیفیت بالا خواهد نمود.