شرکت دانش‌بنیان آریافناوران در سالیان اخیر توسط چند مهندس متخصص مدیریت‌شده و توانسته است موفقیت‌های بزرگی در زمینه پروژه‌های صنعتی به دست آورد و از طرفی دیگر همان‌طور که می‌دانید مسابقات ملی و بین‌المللی سطح بالایی در کشور برگزار در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود و همچنین در این زمینه توانسته است باهدف خدمت به صنعت کشور در مسابقاتی مانند جشنواره ملی شیخ بهایی شرکت کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کسب مقام دوم جشنواره شیخ بهایی توسط شرکت آریا فناوران به ادامه مطلب مراجعه کنید.

investorun/سرمایه گذاری

این شرکت دانش‌بنیان توانست بانام اختصاری آریا فناوران در پارک علم و فناوری استان مرکزی مستقر شود و از سال 1396 صنعت کشور را در عرصه تولید انواع ربات‌های بازرسی بی‌نیاز کند.

اولین طرح شناسا بر سکوی تأمین مالی جمعی «اینوستوران»، با جذب ۶ میلیارد ریال و با سود ۶ ماهه ۲۵ درصد، با موفقیت به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی و برندینگ فناپ سرمایه‌گذاری در اولین طرح سکوی تأمین مالی جمعی اینوستوران (پلتفرم شبکه نوآوری ارزش‌آفرینی و سرمایه‌گذاری ایرانی) با موفقیت به پایان رسید.

جالب است بدانید اولین طرح این شرکت متعلق به شرکت آریا فناوران آرتا بینش است که توانسته است در سالهای اخیر در حوزه ساخت رباتهای بازرسی صنعتی فعالیت کند. مبلغ تأمین مالی صورت گرفته در سکوی اینوستوران ۶ میلیارد ریال و مدت‌زمان اجرای طرح ۶ ماه در نظر گرفته شد.

شما اگر در حوزه کسب‌وکار فعالیت می‌کنید و قصد دارید برای کسب‌وکار خود سرمایه‌ای جذب کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم به سایت اینوستوران مراجعه کنید.

سود پرداختی به سرمایه‌گذاران در این مدت ۲۵ درصد برآورد شده و حداقل میزان سرمایه‌گذاری در این طرح نیز برای افراد حقیقی و حقوقی ۵ میلیون ریال است.

سکوی «اینوستوران»، پلتفرم تامین مالی جمعی شرکت شناسا (شبکه نوآوری ارزش‌آفرینی و سرمایه‌گذاری ایرانی) است که فرصت سرمایه‌گذاری روی کسب‌وکارهای نوآور را به صورت خرد فراهم می‌کند.