شبیه سازی مدارات الکترونیکی

درشبیه‌سازی مدار الکترونیکی از مدل‌های ریاضی برای تکرار رفتار یک قطعه یا مدار الکترونیکی واقعی استفاده می‌کند. شبیه‌سازی رفتار یک مدار قبل از ساختن آن، می‌تواند با ساخت الگوهای نادرست به عنوان طراحی و ارائه بینش در مورد رفتارهای مدارهای الکترونیکی، بازده طراحی را تا حد زیادی بهبود بخشد. نرم‌افزارهای شبیه‌سازی امکان مدل‌سازی عملکرد مدار را فراهم می‌کند و یک ابزار تحلیلی ارزشمند است.

امروزه طراحان مدارات الکترونیکی و مخابراتی بر این باور رسیده اند که طراحی برد یکی از مهمترین پارامتر های طراحی مدار می باشد چرا که در گذشته و حال ، طراحان مدار خود را شبیه سازی نموده و پاسخ مثبتی دریافت کرده و می کنند ولی به محض پیاده سازی آن روی برد مدار چاپی و ساخت و مونتاژ آن جهت تست نمونه مهندسی ، پاسخ  آن چیزی نبوده و نیست که در شبیه سازی به آن رسیده بودند . اینکه شما بتوانید بردی را طراحی کنید که تمامی نکات طراحی در آن رعایت شده باشد نه تنها نیاز طراح را براورده کرده اید بلکه زمان پروژه را با کنار گذاشتن دوباره کاریها تسریع بخشیده اید و در هزینه های ساخت برد ، خرید قطعات و مونتاژ صرفه جویی نموده اید.

شبیه سازی مدارات الکترونیکی توسط شرکت آریا فناوران آرتا بینش

در صورتی که شما در حوزه ی کاری خود دارای ایده ایی خلاقانه هستید که در آن ایده نیاز به طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی نیز می باشد به شما پیشنهاد می کنیم برای بالا رفتن بازده طراحی مدارات الکترونیکی به کارشناسان و مهندسین حرفه ایی شرکت آریا فناوران آرتا بینش اعتماد کنید و همچنین کارشناسان و مهندسین با تجربه شرکت آریا فناوران آرتا بینش می توانند یک مدار شبیه سازی شده را به سرعت تغییر دهند تا ببینند تغییرات ایجاد شده چه تاثیری در خروجی دارند .

سفارش پروژه به شرکـت آریا فناوران آرتا بینش

برای شروع همکاری شما ابتدا باید خواسته خود را با تمام جزئیات از جمله ورودی و خروجی های مورد نظر، را کتبا به ما اعلام کنید و برای نگارش آن نیز می توانید از متخصصان ما کمک بگیرید

نگران نباشید! شرکت دانش بنیان آریا فناوران آرتا بینش از نقطه شروع مسیر تا نقطه پایان در کنار شماست کارشناسان و مهندسین شرکت بعد از بررسی ایده الکترونیکی شما قیمت اجرای پروژه را به شما اعلام می کند و بلافاصله بعد از عقد قرارداد پروژه آغاز می شود و کارشناسان با تجربه ما  بعد از بررسی دقیق ایده الکترونیکی شما شروع به انجام شبیه سازی مدارات الکترونیکی می کنند.