نیاز صنعت به طراحی بردهای الکترونیکی

شرکت دانش بنیان آریا فناوران آرتا بینش تجربه و تخصص بسیار بالایی در زمینه طراحی و ساخت مدارات مختلف الکترونیکی دارد و طراحی بردهای الکترونیکی دارد و میتواند #مدارات-الکترونیکی مورد نیاز شما را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت و با استفاده از استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید نماید.

 امروزه مدارات الکترونیکی با قابلیت های بی شمارشان در اغلب تجهیزات و لوازم پیشرفته به چشم میخورند، شما هم میتوانید دستگاه ها و تجهیزات تولیدی خود را مجهز به مدارات الکترونیکی نموده و با افزایش اندک هزینه کارایی آنها را چندین برابر افزایش دهید و با ارزش افزوده بیشتری به فروش رسانید.

بازطراحی و رفع عیوب مدارات الکترونیکی

همچنین اگر شما از تجهیزاتی استفاده میکنید که مجهز به سیستمهای الکترونیکی می باشند و برای سرویس و نگهداری آن با مشکل مواجه هستید می توانید برای تعمیر و سرویس و نگهداری تجهیزات خود از ما کمک بگیرید. اگر شما در حال حاضر از مدارات الکترونیکی استفاده میکنید که برای تهیه آنها با مشکل مواجه هستید و یا تمایل به بروز رسانی آنها داریت میتوانید برای مهندسی معکوس و طراحی دوباره مدارات الکترونیکی خود به ما مراجه نمایید.

مدارات-الکرونیکی

انجام پروژه های طراحی

برای شروع همکاری شما ابتدا می بایست خواسته خود را با تمام جزئیات از جمله تمامی ورودی ها و خروجی های مورد نیاز ، دمای کار، ابعاد غیره را  کتباً با ما اعلام نمایید و برای نگارش آن می توانید از متخصصان ما کمک بگیرید. پس از آن قیمت مناسب اجرای پروژه به شما اعلام شده و بلافاصله پس از عقد قرارداد اجرای پروژه آغاز می شود.