طراحی مدارات PLC

PLC مخفف عبارت “Programmable Logic Controller” می باشد که از معنای آن می توان به نکات خوبی پی برد، PLC به زبان ساده یعنی: کنترل‌گر منطقی برنامه‌پذیر!

طراحی مدار plc

طراحی مدار plc

طراحی مدارات PLC در جهت اهداف کنترلی و برای استفاده در محیط های صنعتی به کار گرفته شد چون به سادگی قابل برنامه پذیری بود و تغییر در سیستم کنترل با تغییر در نرم افزار برنامه کنترل به سهولت امکان پذیر بود؛

مزایای فوق به همراه کوچکتر شدن ابعاد سیستم کنترل ، عیب یابی سریع تر ، خرابی کمتر ، توانایی اجرای برنامه های پیچیده تر، توانایی تبادل اطلاعات با سیستم های دیگر و … باعث شد که مدارهای رله ای به سرعت میدان را برای حضور PLC ها خالی کنند.

 

 

طراحی مدار PLC توسط شرکت آریا فناوران

امروزه کامپیوتر جزء جدا نشدنی تمام بخشهای زندگی شده و  ما قادریم احتیاجات نرم افزاری و سخت افزاری  شما را از جمله تهیه سیستمهای کامپیوتری مورد نیاز شما، نصب و راه اندازی سیستم و شبکه ، تهیه، نصب و راه اندازی نرم افزارهای مورد نیاز شما و سایر خدمات  برطرف سازیم.

شرکت آریا فناوران آرتا بینش با تجربه و تخصص کافی در زمینه تولید نرم افزار قادر است تمامی نیازهای شما را این زمینه برطرف نماید. همچنین در صورتی که شما نیاز به نرم افزار خاصی ، بخصوص نرم افزارهای صنعتی دارید که نسخه تجاری آن موجود نیست میتوانید برای تهیه و اجرای آن به ما مراجعه نمایید.

سفارش طراحی مدار به شرکت دانش بنیان آریا فناوران

برای شروع همکاری شما ابتدا میبایست تمامی احتیاجات خود را بصورت مکتوب و شفاف به ما ارائه نمایید و بلافاصله قیمت اجرای کار به شما اعلام شده و پس از عقد قرارداد اجرای کار آغاز خواهد شد.برای اطلاعات بیشتر با شماره دفترشرکت: 60 314 331 86+ تماس بگیرید کاشناسان ما پاسخ گوی شما هستند.

این مطلب را بخوانید:

ویدئو بروسکوپ

 

برای سفارش طراحی مدار plc باید با چه شماره ای تماس بگیریم؟

شما میتوانید برای مشاوره و سفارش از ساعت 8 صبح تا 8 شب با شماره دفترشرکت: 60 314 331 86+ تماس بگیرید

طراحی ک مدار plc چه مدت زمانی طول میکشد؟

ما در حین مشاوره به شما مدت زمان دقیق را میگوییم و این زمان میتواند بر حسب پیچیدگی مدار شما متفاوت باشد